Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokółce

16-100 Sokółka

ul. Mickiewicza 2A

tel. 85 711 28 17

Adres

16-100 Sokółka


ul. Mickiewicza 2A


tel. 85 711 28 17


Statystyki

  • Odwiedziło nas: 181620
  • Do końca roku: 95 dni
  • Do wakacji: 271 dni

Kontakt

sekretariat@ssmsokolka.pl

tel. (85 )711 28 17

(więcej niż 8 sygnałów)

Love is in the air czyli koncert walentynkowy

W piątkowy wieczór 14 lutego, czyli w święto zakochanych, mieliśmy okazję wysłuchać koncertu w wykonaniu uczniów i nauczycieli szkoły muzycznej.

Romantyczna atmosfera dała się wyczuć już na wejściu sali "Lira" Sokólskiego Ośrodka Kultury, w której odbywał się koncert. W kameralnym gronie można było wysłuchać pięknych utworów o miłości, między innymi "My heart will go on" Celine Dion w wykonaniu Małgorzaty Piaseckiej z klasy III saksofonu (wokal), Grażyny Grabowskiej (nauczyciel fletu) przy akompaniamencie fortepianowym Wojciecha Ślusarskiego (nauczyciel saksofonu), jak i dobrze znanych hitów radiowych, takich jak "Dance monkey" piosenkarki Tony and I w wykonaniu trębaczki Julii Poźniak z klasy III oraz wiele innych występów instrumentalnych.

Nie zabrakło również odpowiedniej na ten dzień poezji. Pomiędzy występami muzyków można było wysłuchać interpretacji wierszy w wykonaniu nauczycieli, tj. "Rozmawa liryczna" Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego czy Sonetu 132  Francesca Petrarki.

Uwieńczeniem koncertu był występ Wojciecha Ślusarskiego z utworem "Kiedy mnie już nie będzie" Agnieszki Osieckiej (tekst) i Seweryna Krajewskiego (muzyka), który zebrał głośne owacje.