Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokółce

16-100 Sokółka

ul. Mickiewicza 2A

tel. 85 711 28 17

Adres

16-100 Sokółka


ul. Mickiewicza 2A


tel. 85 711 28 17


Statystyki

  • Odwiedziło nas: 288704
  • Do końca roku: 300 dni
  • Do wakacji: 111 dni

Kontakt

SSM I st. w Sokółce,

ul. Mickiewicza 2a

16-100 Sokółka

sekretariat@ssmsokolka.pl

tel. (85 )711 28 17

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Kadra

Kadra

Częśc kadry pedagogicznej podczas uroczystości zakończeniu roku szkolnego 2018/2019

 

Nasza kadra składa się w dużej części z młodych, ale zarazem doświadczonych
i wykwalifikowanych pedagogów. A są nimi:

  • Angelika Bury– nauczyciel w klasie saksofonu, a.bury@ssmsokolka.pl
  • Adam Drewnowski – nauczyciel w klasie waltorni, 
  • Dariusz Jacek Drewnowski – nauczyciel w klasie puzonu, djdrewnowski@ssmsokolka.pl
  • Róbert Jurčo – nauczyciel w klasie akordeonu, jurco.r@ssmsokolka.pl
  • Grażyna Grabowska – nauczyciel w klasie fletu,  grabowska.g@ssmsokolka.pl
  • Marlena Ostrowska – nauczyciel w klasie klarnetu, ostrowska.m@ssmsokolka.pl
  • Anna Maria Piotrowska – nauczyciel w klasie skrzypiec, piotrowska.a@ssmsokolka.pl
  • Paweł Aleksander Pogoda – nauczyciel w klasie trąbki, 
  • Anetta Barbara Pękala – nauczyciel w klasie fortepianu, pekala.a@ssmsokolka.pl
  • Diana Perzyńska – nauczyciel w klasie fortepianu, 
  • Monika Onichimiuk – nauczyciel pianista, 
  • Emilia Tryzna – nauczyciel przedmiotów teoretycznych:  kształcenia słuchu, rytmiki, zespołu ludowego, 
  • Dimitri Łojko – nauczyciel w klasie gitary, lojko.d@ssmsokolka.pl
  • Iwona Słoma – nauczyciel chóru, 
  • Paulina Oseńko - nauczyciel kształcenia słuchu, audycji muzycznych, zespołu wokalnego i zespołu ludowego, osenko.p@ssmsokolka.pl
  • Marcin Henryk Rogalski - nauczyciel pianista, rogalski.m@ssmsokolka.pl
  • Katarzyna Dakowicz - nauczyciel pianista, k.dakowicz@ssmsokolka.pl
  • Paweł Dawidowicz - nauczyciel w klasie skrzypiec, dawidowicz.p@ssmsokolka.pl
  • Mirosława Woronowicz - nauczyciel bibliotekarz, 

Dyrektor szkoły: mgr Dariusz Jacek Drewnowski
Inspektor Ochrony danych Osobowych: Alicja Surel, e-mail: inspektor.odo@ssmsokolka.pl