Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokółce

16-100 Sokółka

ul. Mickiewicza 2A

tel. 85 711 28 17

Adres

16-100 Sokółka


ul. Mickiewicza 2A


tel. 85 711 28 17


Statystyki

  • Odwiedziło nas: 648566
  • Do końca roku: 28 dni
  • Do wakacji: 202 dni

Kontakt

SSM I st. w Sokółce

ul. Mickiewicza 2a

16-100 Sokółka

sekretariat@ssmsokolka.pl

tel. (85 )711 28 17

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Kadra

Kadra

Nasza kadra skład się w dużej części z młodych, ale zarazem doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów. A są nimi:

 

Angelika Bury – nauczyciel w klasie saksofonu, a.bury@ssmsokolka.pl

      w zastępstwie za panią Angelikę Bury od 08.11.2022 r.:

      Michał Kalinowskinauczyciel w klasie saksofonu - kalinowski.m@ssmsokolka.pl

      Krzysztof Drzemickinauczyciel w klasie saksofonu - drzemicki.k@ssmsokolka.pl

Adam Drewnowski – nauczyciel w klasie waltorni, drewnowski.a@ssmsokolka.pl

Dariusz Jacek Drewnowski – nauczyciel w klasie puzonu, djdrewnowski@ssmsokolka.pl

Róbert Jurčo – nauczyciel w klasie akordeonu, jurco.r@ssmsokolka.pl

Grażyna Grabowska – nauczyciel w klasie fletu,  grabowska.g@ssmsokolka.pl

Marlena Ostrowska – nauczyciel w klasie klarnetu, ostrowska.m@ssmsokolka.pl

Anna Maria Piotrowska – nauczyciel w klasie skrzypiec, piotrowska.a@ssmsokolka.pl

Paweł Aleksander Pogoda – nauczyciel w klasie trąbki, pogoda.p@ssmsokolka.pl

Anetta Barbara Pękala – nauczyciel w klasie fortepianu, pekala.a@ssmsokolka.pl

Monika Onichimiuk – nauczyciel pianista, onichimiuk.m@ssmsokolka.pl

Emilia Tryzna – nauczyciel przedmiotów teoretycznych:  kształcenia słuchu, rytmiki, zespołu ludowego, audycji muzycznych, tryzna.e@ssmsokolka.pl

Dimitri Łojko – nauczyciel w klasie gitarylojko.d@ssmsokolka.pl

Iwona Słoma – nauczyciel chóru, sloma.i@ssmsokolka.pl

Paulina Oseńko - nauczyciel kształcenia słuchu, audycji muzycznych, zespołu wokalnego i zespołu ludowego, osenko.p@ssmsokolka.pl

Marcin Henryk Rogalski - nauczyciel pianista, rogalski.m@ssmsokolka.pl

Paweł Dawidowicz - nauczyciel w klasie skrzypiec, dawidowicz.p@ssmsokolka.pl

Mirosława Woronowicz - nauczyciel bibliotekarz, woronowicz.m@ssmsokolka.pl

 

Dyrektor szkoły: mgr Dariusz Jacek Drewnowski

 

Inspektor Ochrony danych Osobowych: Alicja Surel, e-mail: inspektor.odo@ssmsokolka.pl

 

rp

Rada Pedagogiczna w roku szkolnym 2019/2020