Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokółce

16-100 Sokółka

ul. Mickiewicza 2A

tel. 85 711 28 17

Adres

16-100 Sokółka


ul. Mickiewicza 2A


tel. 85 711 28 17


Statystyki

  • Odwiedziło nas: 613614
  • Do końca roku: 136 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Kontakt

SSM I st. w Sokółce

ul. Mickiewicza 2a

16-100 Sokółka

sekretariat@ssmsokolka.pl

tel. (85 )711 28 17

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Z życia szkoły

Z życia szkoły

Artykuły

Dzień otwarty w szkole muzycznej

W poniedziałek 23 maja 2022 r. w Samorządowej Szkole Muzycznej I stopnia w Sokółce odbył się dzień otwarty. Szkołę odwiedzili liczni rodzice z dziećmi zaciekawionymi tajnikami świata muzyki. 
Czytaj więcej o: Dzień otwarty w szkole muzycznej

5 urodziny szkoły czyli Doroczny koncert...

Samorządowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Sokółce obchodzi w tym roku piąte urodziny. Z tej okazji w poniedziałek 9 maja 2022 r. odbył się doroczny koncert uczniów.
Czytaj więcej o: 5 urodziny szkoły czyli Doroczny koncert uczniów

Finał II Konkursu Piosenki Dziecięcej

27 kwietnia 2022 r. odbył się II etap Konkursu Piosenki Dziecięcej organizowanego przez Samorządową Szkołę Muzyczną I st. w Sokółce. Po raz drugi mieliśmy okazję wysłuchać jakże chwytających za serce występów w wykonaniu dzieci w wieku od 6 do 14 lat.
Czytaj więcej o: Finał II Konkursu Piosenki Dziecięcej

II Szkolny Konkurs Instrumentalny

11 kwietnia 2022 roku w naszej szkole odbył się II szkolny konkurs instrumentalny „Kolorowe dźwięki”. Celem konkursu było przede wszystkim popularyzowanie muzyki wśród młodych adeptów sztuki oraz aktywizacja uczniów naszej szkoły do gry na instrumencie oraz publicznych występów.
Czytaj więcej o: II Szkolny Konkurs Instrumentalny

Lista zakwalifikowanych do II etapu II...

Szanowni Państwo, w pierwszej kolejności składamy podziękowania wszystkim, którzy zechcieli się zaprezentować (w formie wysłanego nagrania video) i wziąć udział w kolejnej edycji Konkursu Piosenki Dziecięcej. Cieszymy się, że tak dużo dzieci lubi śpiewać i dzielić się swoją...
Czytaj więcej o: Lista zakwalifikowanych do II etapu II Konkursu Piosenki Dziecięcej

II Konkurs Piosenki Dziecięcej

Serdecznie zachęcamy dzieci w wieku od 6 do 14 roku życia do wzięcia udziału w II Konkursie Piosenki Dziecięcej, organizowanym przez Samorządową Szkołę Muzyczną I stopnia w Sokółce.  
Czytaj więcej o: II Konkurs Piosenki Dziecięcej

Koncert Karnawałowy

Z okazji zakończenia okresu karnawałowego uczniowie naszej szkoły znów z radością mogli wystąpić na scenie. Koncert z tej okazji odbył się w poniedziałek 28 lutego 2022 r. w auli konferencyjnej w budynku szkoły. Można było posłuchać pięknych dźwięków skrzypiec i fortepianu,...
Czytaj więcej o: Koncert Karnawałowy

Z miłości do klarnetu - Walentynki 2022

Z okazji Walentynek klasa klarnetu przygotowała dla Was utwór Miłość rośnie wokół nas z filmu Król Lew  muzyka: Elton John Aranżacja i podkład © Alfred Music
Czytaj więcej o: Z miłości do klarnetu - Walentynki 2022

Koncert z okazji rocznicy odzyskania...

15 listopada o godz. 17.00 odbył się w naszej szkole koncert upamiętniający 103 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Jest to święto szczególne, obchodzone w Polsce corocznie 11 listopada.
Czytaj więcej o: Koncert z okazji rocznicy odzyskania niepodległości

Audycja klasy klarnetu

W sobotę 23 października 2021 r. odbyła się pierwsza w tym roku audcyja klasy klarnetu Pani Marleny Ostrowskiej. Klarneciści wraz z Panią Anettą Pękalą grającą na fortepianie zaprezentowali się przed publicznością w Auli Konferencyjnej. 
Czytaj więcej o: Audycja klasy klarnetu