Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokółce

16-100 Sokółka

ul. Mickiewicza 2A

tel. 85 711 28 17

Adres

16-100 Sokółka


ul. Mickiewicza 2A


tel. 85 711 28 17


Statystyki

  • Odwiedziło nas: 130021
  • Do końca roku: 174 dni
  • Do wakacji: -14 dni

Kontakt

sekretariat@ssmsokolka.pl

tel. (85 )711 28 17

(więcej niż 8 sygnałów)

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Z życia szkoły

Z życia szkoły

Artykuły

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Grono Pedagogiczne, Burmistrz Sokółki Pani Ewa Kulikowska oraz Minister Edukacji Narodowej Pan Dariusz Piontkowski, pragną podziękować za ten rok wytężonej pracy oraz życzyć zdrowych oraz udanych wakacji.  
Czytaj więcej o: Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Harmonogram rozdania świadectw i...

25 czerwca 2020 r. (czwartek) odbędzie  się zakończenie roku szkolnego w SSM I st. w Sokółce.W związku z sytuacją w kraju nie odbędzie się część oficjalna, lecz tylko spotkanie wychowawców w klasach ze swoimi uczniami i rozdanie świadectw. W tym czasie, do szkoły mogą wejść...
Czytaj więcej o: Harmonogram rozdania świadectw i zakończenie roku szkolnego

Koncert Doroczny z domu cz. I i II

Tradycją stało się, że z końcem maja szkoła organizuje doroczny koncert uczniów, podczas którego uczniowie prezentują nabyte umiejętności w okresie nauki w szkole muzycznej, jak również świętujemy kolejne urodziny szkoły (trzecie ).
Czytaj więcej o: Koncert Doroczny z domu cz. I i II

"Hallelujah" w wykonaniu klasy...

Kolejna odsłona zmagań naszych uczniów w okresie zdalnego nauczania. Tym razem klasa fletu Pani Grażyny Grabowskiej wspólnie wykonała utwór "Hallelujah" przy okazji zapraszając do wzięcia udziału w rekrutacji na nowy rok szkolny 
Czytaj więcej o: "Hallelujah" w wykonaniu klasy fletu

"Różowa Pantera" w wykonaniu...

Nauka przez Internet zaowocowała w klasie saksofonu powstaniem wspólnego nagrania znanej melodii. Każdy w swoim domu, pod okiem Pana Wojciecha Ślusarskiego i ….. powstało nagranie Różowej Pantery.  
Czytaj więcej o: "Różowa Pantera" w wykonaniu klasy saksofonu

Zaproszenie na warsztaty!

W związku z realizacją programu transgranicznego „Szlakiem Tyzenhauza – utworzenie szlaku turystycznego w celu promocji dziedzictwa kulturowego i historycznego dwóch miast Sokółka i Grodna” zapraszamy młodzież i dorosłych do zapisów na warsztaty teatralne i aktorskie.
Czytaj więcej o: Zaproszenie na warsztaty!

Love is in the air czyli koncert walentynkowy

W piątkowy wieczór 14 lutego, czyli w święto zakochanych, mieliśmy okazję wysłuchać koncertu w wykonaniu uczniów i nauczycieli szkoły muzycznej.
Czytaj więcej o: Love is in the air czyli koncert walentynkowy

Rusza nabór do II Szkolnego konkursu...

Już po raz drugi, uczniowie szkoły muzycznej mogą wziąć udział w II Szkolnym Konkursie Instrumentalnym "Kraina Dżwięków". W artykule przedstawiamy szczegóły konkursu.  
Czytaj więcej o: Rusza nabór do II Szkolnego konkursu instrumentalnego "Kraina dźwięków"

Koncert dla Babci i Dziadka

We wtorkowy wieczór, 14 stycznia 2020 r. w sali "Lira" Sokólskiego Ośrodka Kultury, na zaproszenie wnucząt, zgromadzili się dumni dziadkowie. Uczniowie i nauczyciele szkoły muzycznej zorganizowali koncert pod nazwą "Muzyka łączy pokolenia", mający umilić zbliżające się święto...
Czytaj więcej o: Koncert dla Babci i Dziadka

Koncert świąteczny 2019

16 grudnia 2019 r. w budynku szkoły muzycznej odbył się wyjątkowy koncert swiąteczny w wykonaniu uczniów oraz nauczycieli SSM I st. w Sokółce.  
Czytaj więcej o: Koncert świąteczny 2019