Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokółce

16-100 Sokółka

ul. Mickiewicza 2A

tel. 85 711 28 17

Adres

16-100 Sokółka


ul. Mickiewicza 2A


tel. 85 711 28 17


Statystyki

  • Odwiedziło nas: 805944
  • Do końca roku: 312 dni
  • Do wakacji: 119 dni

Kartka z kalendarza

Kontakt

SSM I st. w Sokółce

ul. Mickiewicza 2a

16-100 Sokółka

sekretariat@ssmsokolka.pl

tel. (85 )711 28 17

Popis muzyczny pierwszoklasistów

19 czerwca 2023 roku Koncert uczniów klas pierwszych Samorządowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Sokółce roztoczył magię dźwięków w auli konferencyjnej. Wydarzenie to było świętem dla pierwszoklasistów, które zgromadziło grono rodziców, nauczycieli oraz innych miłośników muzyki.

Uczniowie klas pierwszych, którzy przystąpili do szkoły muzycznej we wrześniu 2022 roku, zaprezentowali swoją zdolność instrumentalną po dziesięciu miesiącach pracy. Było to dla nich nie tylko potrzebne do zaprezentowania swojego talentu, ale także do zbudowania pewności siebie i nabrania doświadczenia scenicznego. Uczniowie udowodnil, że z wdziękiem poruszają się na scenie, grając na swoich instrumentach i dostarczając wielu emocji. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności na różnych instrumentach, od pianina po skrzypce, flet i gitarę. Każde wykonanie było wyjątkowe i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Widzowie byli zachwyceni pięknymi dźwiękami, które niosły się przez salę. Po obejrzeniu koncertu, nauczyciele, rodzice i widzowie nagrodzili uczniów gromkimi brawami. Był to zasłużone wyrazy uznania dla ich pracy i rozwoju talentu. Koncert w wykonaniu uczniów klas pierwszych Samorządowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Sokółce udowodnił, że młodzi artyści mają wspaniały potencjał i osiągalą zamierzone cele. 

Nie można zapomnieć o podziękowaniach dla dyrekcji szkoły oraz nauczycieli, którzy wspierają uczniów w ich muzycznej pasji. Samorządowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Sokółce jest miejscem, gdzie marzenia się spełniają rzeczywistością.

Koncert uczniów klas pierwszych był wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci uczniów i ich rodziny. To również dowód na to, że w Sokółce istnieje silna i kreatywna społeczność muzyczna, która ma wpływ na tworzenie kultury i sztuki w naszym regionie.