Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokółce

16-100 Sokółka

ul. Mickiewicza 2A

tel. 85 711 28 17

Adres

16-100 Sokółka


ul. Mickiewicza 2A


tel. 85 711 28 17


Statystyki

  • Odwiedziło nas: 895749
  • Do końca roku: 170 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Kartka z kalendarza

Kontakt

SSM I st. w Sokółce

ul. Mickiewicza 2a

16-100 Sokółka

sekretariat@ssmsokolka.pl

tel. (85 )711 28 17

Doroczny Koncert Uczniów

21 maja 2024 roku w Samorządowej Szkole Muzycznej I stopnia w Sokółce miało miejsce wyjątkowe święto – doroczny koncert oraz obchody 7. urodzin naszej szkoły. To szczególne wydarzenie zgromadziło uczniów, nauczycieli, rodziców oraz zaproszonych gości, którzy wspólnie celebrowali nie tylko muzyczne talenty, ale także historię i rozwój naszej placówki.

Samorządowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Sokółce powstała na mocy porozumienia podpisanego 19 maja 2017 roku przez Panią Ewę Kulikowską, Burmistrz Gminy Sokółka, jako organu założycielskiego, z Ministrem Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Od tego czasu szkoła stała się miejscem, gdzie młodzi muzycy rozwijają swoje umiejętności, pasje i zdobywają cenne doświadczenie.

Każdego roku w maju odbywa się wyjątkowy koncert, będący nie tylko uroczystym podsumowaniem osiągnięć uczniów, ale także okazją do wspólnego świętowania kolejnej rocznicy istnienia szkoły. Tegoroczny koncert nie był wyjątkiem – wypełniony był wspaniałymi występami, które pokazały, jak wiele pracy i zaangażowania włożyli uczniowie oraz nauczyciele w mijającym roku szkolnym.

W programie koncertu znalazły się utwory klasyczne, jak i współczesne, solowe występy oraz zespołowe wykonania. Każdy z młodych artystów zaprezentował swoje umiejętności, co spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności. Była to także okazja, aby pochwalić się sukcesami na konkursach muzycznych, zarówno na szczeblu lokalnym, jak i krajowym.

Święto zakończyło się wspólnym poczęstunkiem, przygotowanym przez niezawodną Radę Rodziców, która jak zawsze wsparła organizację wydarzenia. Atmosfera radości i dumy z osiągnięć naszych uczniów towarzyszyła nam do końca dnia.

Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólne świętowanie tego ważnego dla nas dnia. Czekamy z niecierpliwością na kolejne lata pełne muzycznych sukcesów i pięknych wspomnień!