Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokółce

16-100 Sokółka

ul. Mickiewicza 2A

tel. 85 711 28 17

Adres

16-100 Sokółka


ul. Mickiewicza 2A


tel. 85 711 28 17


Statystyki

  • Odwiedziło nas: 842945
  • Do końca roku: 253 dni
  • Do wakacji: 60 dni

Kartka z kalendarza

Kontakt

SSM I st. w Sokółce

ul. Mickiewicza 2a

16-100 Sokółka

sekretariat@ssmsokolka.pl

tel. (85 )711 28 17

Rozdanie stypendiów Burmistrza Sokółki

Rozdanie stypendiów Burmistrza Sokółki za wysokie wyniki w nauce to niezwykle ważne wydarzenie dla uczniów wszystkich szkół z gminy Sokółka. Uroczystość, która odbyła się 20 czerwca 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce przy ul. Mickiewicza 2a, była nie tylko potrzebna do uhonorowania wyników nauczania, ale także do podkreślenia znaczenia nauki i pracy w życiu uczniów. Organizatorem tego wyjątkowego wydarzenia była Samorządowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Sokółce. Podczas uroczystościi byli obecni wyróżnieni uczniowie, nauczyciele, dyrektorzy szkół, rodzice oraz władze lokalne.

35 uczniów Samorządowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Sokółce otrzymało stypendia Burmistrza Sokółki za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia artystyczne. Wręczenie dyplomów gratulacyjnych z rąk Burmistrz Sokółki Ewy Kulikowskiej i Zastępcy Burmistrza Sokółki Adama Kowalczuka było ukoronowaniem ich pracy, a więc i determinacji w osiąganiu celów. Stypendia to nie tylko dowód uznania dla danego ucznia, ale także motywacja ich do dalszego rozwoju. Było to ważne dla uczniów, ponieważ ich osiągnięcia zostały dostrzeżone i docenione przez grono osób. Burmistrz Sokółki wręczyła stypendia, podkreślając ich znaczenie i zachęcając do dalszego doskonalenia.

W ramach programu artystycznego, szkolny zespół instrumentalny pod opieką pani Grażyny Grabowskiej oraz trio akordeonowe zaprezentowali swoje umiejętności. Był nie tylko hołdem dla laureatów stypendiów, ale także okazją do podziwiania talentów młodych muzyków i docenienia ich osiągnięć.