Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokółce

16-100 Sokółka

ul. Mickiewicza 2A

tel. 85 711 28 17

Adres

16-100 Sokółka


ul. Mickiewicza 2A


tel. 85 711 28 17


Statystyki

  • Odwiedziło nas: 895698
  • Do końca roku: 170 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Kartka z kalendarza

Kontakt

SSM I st. w Sokółce

ul. Mickiewicza 2a

16-100 Sokółka

sekretariat@ssmsokolka.pl

tel. (85 )711 28 17

Koncert dyplomantów

Koncert Dyplomantów w Samorządowej Szkole Muzycznej I Stopnia w Sokółce

10 czerwca 2024 roku w Samorządowej Szkole Muzycznej I stopnia w Sokółce odbył się uroczysty koncert dyplomantów. Było to wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło uczniów, nauczycieli, rodziców oraz sympatyków naszej szkoły. W tym roku mury naszej placówki opuszcza 11 absolwentów, każdy z nich z własną, unikalną historią i planami na przyszłość.

Koncert był podsumowaniem wszystkich lat nauki w szkole muzycznej I stopnia. Młodzi muzycy zaprezentowali swoje umiejętności, które doskonalili przez lata ciężkiej pracy, pokazując tym samym, jak wiele osiągnęli podczas swojej edukacji. Dla niektórych z nich był to moment pożegnania, podczas gdy inni zdecydowali się kontynuować swoją muzyczną ścieżkę na dalszych etapach edukacji.

Występy dyplomantów były wzruszającym przypomnieniem wspólnych chwil, spędzonych w naszej szkole. Każda melodia, każdy dźwięk niosły ze sobą wspomnienia, które na zawsze pozostaną w naszych sercach. Publiczność nagrodziła młodych artystów gromkimi brawami, doceniając ich talent i wysiłek włożony w przygotowania do tego ważnego dnia.

Nie możemy zapomnieć, że sukces naszych absolwentów nie byłby możliwy bez wsparcia i zaangażowania nauczycieli oraz dyrekcji szkoły, którzy przez lata towarzyszyli im w muzycznej podróży.

Ze wzruszeniem żegnamy się z naszymi absolwentami, ale jednocześnie życzymy im powodzenia na dalszej drodze życia, zarówno tej muzycznej, jak i każdej innej, którą wybiorą. Jesteśmy dumni z ich osiągnięć i wierzymy, że będą kontynuować swoje pasje z taką samą determinacją i miłością do muzyki, jaką wykazywali w naszej szkole.