Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokółce

16-100 Sokółka

ul. Mickiewicza 2A

tel. 85 711 28 17

Adres

16-100 Sokółka


ul. Mickiewicza 2A


tel. 85 711 28 17


Statystyki

  • Odwiedziło nas: 895741
  • Do końca roku: 170 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Kartka z kalendarza

Kontakt

SSM I st. w Sokółce

ul. Mickiewicza 2a

16-100 Sokółka

sekretariat@ssmsokolka.pl

tel. (85 )711 28 17

Koncert pierwszych klas

Koncert uczniów klas pierwszych w Samorządowej Szkole Muzycznej I Stopnia w Sokółce

 

3 czerwca 2024 r. w auli konferencyjnej Samorządowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Sokółce odbył się koncert uczniów klas pierwszych. Występ ten stanowił podsumowanie ich dziesięciomiesięcznej pracy i był okazją do zaprezentowania osiągnięć muzycznych młodych artystów. Dla wielu z nich było to pierwsze doświadczenie na scenie, co czyniło ten moment szczególnie ważnym i emocjonującym.

Młodzi muzycy z entuzjazmem i zaangażowaniem zaprezentowali swoje umiejętności, a ich występy zostały ciepło przyjęte przez zgromadzoną publiczność. Brawa, które towarzyszyły każdemu występowi, były wyrazem uznania i wsparcia dla ich wysiłków i talentu.

Nie można zapomnieć o ogromnej roli, jaką odegrała dyrekcja szkoły oraz nauczyciele w procesie edukacyjnym młodych muzyków. Ich wsparcie i zaangażowanie były nieocenione, a podziękowania dla nich były wyrazem wdzięczności za trud włożony w rozwijanie muzycznych pasji uczniów.

Koncert uczniów klas pierwszych był nie tylko pokazem talentu i ciężkiej pracy, ale także dowodem na to, jak ważne jest wspieranie młodych ludzi w realizacji ich marzeń. Gratulujemy wszystkim uczniom i czekamy na kolejne muzyczne wydarzenia w naszej szkole