Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokółce

16-100 Sokółka

ul. Mickiewicza 2A

tel. 85 711 28 17

Adres

16-100 Sokółka


ul. Mickiewicza 2A


tel. 85 711 28 17


Statystyki

  • Odwiedziło nas: 881059
  • Do końca roku: 193 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Kartka z kalendarza

Kontakt

SSM I st. w Sokółce

ul. Mickiewicza 2a

16-100 Sokółka

sekretariat@ssmsokolka.pl

tel. (85 )711 28 17

PIOSENKA DZIECIĘCA po raz czwarty!

17 kwietnia 2024 r. odbył się finał IV Festiwalu Piosenki Dziecięcej organizowanego przez Samorządową Szkołę Muzyczną I stopnia w Sokółce. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęła Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska.

Po raz czwarty, w auli konferencyjnej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce mieliśmy okazję gościć młode talenty wraz z rodziną, która gorąco im kibicowała. Wszyscy ci, którzy wystąpili na scenie przeszli pierwszy etap Festiwalu, który polegał na nagraniu materiału audio-wideo i przesłaniu go do organizatora.  

Wydarzenie otworzyła i poprowadziła pani Iwona Słoma, nauczycielka chóru w SSM I st. w Sokółce.

Na scenie mogliśmy usłyszeć wspaniałe interpretacje utworów z przedziału tzw. piosenki dziecięcej, m. in. "Puszek-Okruszek", "Laleczka z Saskiej Porcelany", "Piosenka o przyjaźni".

Po wysłuchaniu wszystkich wykonawców głos zabrał dyrektor SSM I st. w Sokółce pan Dariusz Jacek Drewnowski, który zauważył, że wydarzenie to jest bardzo rozwijające dla dzieci, a piosenka dziecięca niesie ze sobą przesłanie i akcentuje ważne wartości w życiu człowieka, takie jak zdrowie, miłość, przyjaźń czy rodzina. 

Wszyscy występujący otrzymali gratulacyjne dyplomy z rąk Jury oraz nagrody ufundowane przez Burmistrz Sokółki Ewę Kulikowską.