Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokółce

16-100 Sokółka

ul. Mickiewicza 2A

tel. 85 711 28 17

Adres

16-100 Sokółka


ul. Mickiewicza 2A


tel. 85 711 28 17


Statystyki

  • Odwiedziło nas: 881066
  • Do końca roku: 193 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Kartka z kalendarza

Kontakt

SSM I st. w Sokółce

ul. Mickiewicza 2a

16-100 Sokółka

sekretariat@ssmsokolka.pl

tel. (85 )711 28 17

Warsztaty kompozytorskie cz. II - czwartek, 18 kwietnia 2024

Szanowni Państwo,

już jutro (czwartek 18 kwietnia) odbędzie się druga część warsztatów kompozytorskich z panią Magdaleną Barszcz. Tego samego dnia o godz. 17.30 odbędzie się finał konkursu kompozytorskiego "Moja Muza". Uczestników konkursu uwzględniliśmy także w grupach warsztatowych. Serdecznie zapraszamy na oba wydarzenia!

 

Grupa I, 14.15-15.00, Aula Konferencyjna

1. Antoni Dobrenko, II c4, fortepian

2. Amelia Januszkiewicz, I c4, akordeon

3. Filip Dondziło, I c4, akordeon

4. Lena Zielonko, I c4, skrzypce

5. Maja Łazarczyk, I c4, skrzypce

6. Nina Prymaka, I c4, flet

7. Dawid Grynczel, I c4, saksofon

8. Eryk Czajkowski, I c4, saksofon

9. Dominika Urban, I c4, saksofon

10. Weronika Muszler, I c4, saksofon

11. Stefania Golakiewicz, I c4, waltornia

12. Laura Nowik, I c4, waltornia

 

Grupa II, 15.15-16.00, Aula Konferencyjna

1. Bartosz Biziuk, II c6, fortepian

2. Zofia Zajczyk, II c6, fortepian

3. Kornelia Horosz, III c6, fortepian

4. Anastazja Hanczaruk, II c6, akordeon

5. Marta Kochanowicz, II c6, akordeon

6. Karolina Sańko, I c6, akordeon

7. Aleksandra Natunewicz, II c6, skrzypce

8. Filip Baranowski, I c4, klarnet

9. Amelia Szydłowska, II c4, klarnet

10. Zuzanna Natunewicz, II c6, trąbka

11. Maria Bykowska, II c6, waltornia

 

Grupa III, 16.15-17.00, Aula Konferencyjna

1. Paulina Breczko, I c4, fortepian

2. Gabriela Dybkowska, III c4, fortepian

3. Zuzanna Malicka, IV c4, fortepian

4. Gabriel Żemajduk, II c4, akordeon

5. Lia Korecki, III c6, skrzypce

6. Liliana Kochanowicz, IV c4, skrzypce

7. Eliana Korecki, VI c6, flet

8. Julia Sańko, IV c4, flet

9. Emilia Arciuch, II c4, saksofon

10. Weronika Czyżewska, V c6, klarnet

11. Aleksandra Sztukowska, IV c6, klarnet

12. Teodor Neścior, IV c4, klarnet/fortepian

13. Bartosz Szyszko, II c4, trąbka/fortepian

14. Aleksandra Druć, I c4, trąbka/fortepian

15. Adam Klim, IV c4, puzon