Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokółce

16-100 Sokółka

ul. Mickiewicza 2A

tel. 85 711 28 17

Adres

16-100 Sokółka


ul. Mickiewicza 2A


tel. 85 711 28 17


Statystyki

  • Odwiedziło nas: 881022
  • Do końca roku: 193 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Kartka z kalendarza

Kontakt

SSM I st. w Sokółce

ul. Mickiewicza 2a

16-100 Sokółka

sekretariat@ssmsokolka.pl

tel. (85 )711 28 17

Warsztaty z kompozycji i improwizacji

W poniedziałek 18 marca w naszej szkole odbędą się warsztaty z kompozycji i improwizacji prowadzone przez Magdalenę Barszcz, która będzie w tym roku jurorką w szkolnym konkursie kompozytorskim "Moja Muza". Warsztaty odbędą się w godzinach popołudniowych, w zależności od zainteresowania uczestnicy zostaną podzieleni na jedną dwie grupy. O harmonogramie poinformujemy w piątek 15 marca.
 
Na warsztaty obowiązują zgłoszenia, które można składać do czwartku 14 marca w sekretariacie szkoły. Warsztaty są bezpłatne, każdy zainteresowany uczeń może wziąć udział. Częściowo będzie to forma przygotowania do konkursu kompozytorskiego, ale nie jest to zobowiązanie do wzięcia udziału w "Mojej Muzie".
Zachęcamy do wzięcia udziałusmile
 
W załączniku plakat i formularz zgłoszeniowy.
 
 
Magdalena Barszcz - skrzypaczka, kompozytorka, edukatorka muzyczna.
Szczególnie zainteresowana nurtem muzyki ze społecznością (ang. community music). Absolwentka klasy skrzypiec Roberta Szredera w Konserwatorium w Maastricht oraz studiów magisterskich Music Leadership w Guildhall School of Music and Drama w Londynie. Pasją do muzyki i kompozycji dzieli się tworząc projekty muzyczno-społeczne; angażuje w procesy wspólnego tworzenia muzyki osoby mające ograniczony dostęp do kultury oraz narażone na wykluczenie społeczne. Współpracowała m.in. z Barbican Centre, University Collage London Hospital, Fundacją Muzyka jest dla Wszystkich, Stowarzyszeniem JM Poland. Jest prezeską Fundacji Wspólnota Dźwięków w ramach której realizuje projekty związane z wyrównywaniem szans wśród dzieci i młodzieży poprzez edukację muzyczną. Na co dzień współpracuje z Fundacją i Ośrodkiem "Pogranicze - sztuk, kultur, narodów" tworząc pracownię muzyczną dla osób z niepełnosprawnościami.