Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokółce

16-100 Sokółka

ul. Mickiewicza 2A

tel. 85 711 28 17

Adres

16-100 Sokółka


ul. Mickiewicza 2A


tel. 85 711 28 17


Statystyki

  • Odwiedziło nas: 881039
  • Do końca roku: 193 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Kartka z kalendarza

Kontakt

SSM I st. w Sokółce

ul. Mickiewicza 2a

16-100 Sokółka

sekretariat@ssmsokolka.pl

tel. (85 )711 28 17

Dyskoteka karnawałowa

16 stycznia 2024 roku Samorządowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Sokółce zamieniła się w królestwo karnawałowej zabawy podczas niezapomnianej dyskoteki szkolnej. To wyjątkowe wydarzenie przygotowane specjalnie dla uczniów było pełne muzyki, świateł, kolorowych przebrań, a także śmiechu i dobrego humoru.

O oprawę muzyczną zadbał nie kto inny, jak nasz nauczyciel fortepianu, pan Marcin Rogalski, który tym razem wcielił się w rolę DJ-a. Jego umiejętności sprawiły, że sala ożyła dźwiękami najnowszych przebojów, a karnawałowe hity naprawdę dawały w kość. Kolorowe światła pulsujące w rytm muzyki tworzyły niepowtarzalną atmosferę. Przeboje takie jak "Belgijka", "Macarena" czy „Coco Jambo” rozgrzały uczestników do czerwoności.

Uczniowie zaszaleli nie tylko na parkiecie, ale także w kwestii strojów. Księżniczki, wróżki, biedronki i wiele innych postaci zagościło w szkolnej sali. Niektórzy postawili na oryginalność i własnoręcznie wykonane karnawałowe maski, dodając jeszcze więcej kolorów i uroku całej imprezie.

Opiekę nad karnawałową radością sprawowały nauczycielki i jednocześnie opiekunki Samorządu Uczniowskiego, pani Paulina Oseńko oraz pani Emilia Tryzna. Dzięki ich zaangażowaniu każde dziecko mogło czuć się bezpieczne, a atmosfera była pełna radości i pozytywnej energii.

Rada Rodziców, jak zawsze niezawodna, zadbała o pyszny poczęstunek, który dostarczył uczestnikom dodatkowej energii do tańczenia. Ponadto sami uczniowie włączyli się aktywnie w przygotowania, dekorując salę karnawałowymi akcentami, tworząc klimatyczne wnętrze.

Dyskoteka Karnawałowa w Samorządowej Szkole Muzycznej I stopnia w Sokółce to wydarzenie, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczniów, tworząc wspomnienia pełne muzyki, śmiechu, radosnej integracji i wspaniałej zabawy.