Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokółce

16-100 Sokółka

ul. Mickiewicza 2A

tel. 85 711 28 17

Adres

16-100 Sokółka


ul. Mickiewicza 2A


tel. 85 711 28 17


Statystyki

  • Odwiedziło nas: 627980
  • Do końca roku: 88 dni
  • Do wakacji: 262 dni

Kontakt

SSM I st. w Sokółce

ul. Mickiewicza 2a

16-100 Sokółka

sekretariat@ssmsokolka.pl

tel. (85 )711 28 17

Lista zakwalifikowanych do II etapu II Konkursu Piosenki Dziecięcej

Szanowni Państwo,

w pierwszej kolejności składamy podziękowania wszystkim, którzy zechcieli się zaprezentować (w formie wysłanego nagrania video) i wziąć udział w kolejnej edycji Konkursu Piosenki Dziecięcej. Cieszymy się, że tak dużo dzieci lubi śpiewać i dzielić się swoją pozytywną energią. 

Spośród wielu  zgłoszeń do II Konkursu Piosenki Dziecięcej, Jury wybrało dwudziestu czterech uczestników, którzy zakwalifikowali się do II etapu, w tym 12 osób w kategorii 6-10 lat i 12 osób w kategorii 11-14 lat.

Wszystkich zakwalifikowanych wraz z opiekunami, zapraszamy do wzięcia udziału w II etapie konkursu, który odbędzie się 27 kwietnia 2022 r. w formie występu na żywo w budynku szkoły przy ul. Mickiewicza 2a w Sokółce, gdzie mieści się Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokółce. Początek przesłuchań rozpocznie sie o godzinie 15:00.

Osoby zakwalifikowane, o szczegółach związanych z prezentacją w II etapie poinformujemy niebawem, poprzez wiadomość e-mail na adres podany w zgłoszeniu.

Przesłuchania drugiego etapu są otwarte dla publiczności - seredcznie zapraszamy!

 

Osoby zakwalifikowane do II etapu II Konkursu Piosenki Dziecięcej

Kategoria 6-10 lat

1. Bakun Gabriela

2. Bućko Martyna

3. Czajkowska Maria

4. Korecki Eliana i Maciej Rudź

5. Markowska Maja

6. Matyszczyk Wiktor

7. Normantowicz Aleksandra

8. Olszko Julia

9. Sulik Stanisław

10. Tomaszewska Nikola

11. Wojdałowicz Alicja

12. Zajczyk Magdalena

 

Kategoria 11-14 lat

1.  Andrejczyk Dawid

2.  Andrejczyk Julia

3.  Białobłocka Natalia

4.  Dykiel Amelia

5. Galewska Zuzanna

6. Krzysztopik Helena

7. Łapciuk-Rusiecka Oliwia

8. Ławrynowicz Sebastian

9. Obuchowicz Daria

10. Prokopczyk Aleksandra

11. Tochwin Aleksandra

12. Wołczek Mateusz